Школска 2020/2021. година

Најбољи ђаци генерације

Две ученице овогодишњих матураната добитници су Вукове дипломе: Наталија Радаковић и Драгана Илић.

Сама чињеница да су добитнице најпрестижније награде за ђаке, довољно већ говори о њиховим ученичким квалитетима, али је важно нагласити да су оне пример лепо васпитане, изразито пристојне и племените деце, спремне да преко граница могућег помогну и учествују у свему што би могло да допринесе бољитку. Оне су ненаметљиве, а у сваком погледу пример онога што би требало да буде узор нашем окружењу. Између ове две дивне девојчице није било лако изабрати ученика генерације, али су околности и диплома више одлучиле да то овога пута буде скромна и беспрекорна Драгана Илић.

Обема од срца честитамо и желимо им много среће у даљем школовању, за остало знамо да ће се саме потрудити – да остану најбоље где год да су и да остану добри људи!